HUNA – nejdokonalejší zhmotňování a zasvěcění

Ho’oponopono je pro mě nejsilnější, nejoblíbenější a nejdokonalejší technikou pro získání, klidu, míru, lásky, plnohodnotného zdraví a bohatství ve všech směrech mého bytí. Jedná se o havajskou šamanskou tradici a učení. Jde o velmi silné čištění od starých omezujících vzorů a dogmat. Jde o vysvobození se od milosti, zlých vzpomínek, zloby, nenávisti, chudoby a životních proher.

Technika Ho’oponopono mi už jako mladé dívce hodně změnila život a netrvalo to dlouho. Nemám ráda zdlouhavé čekání na dostavení se požadovaného výsledku. Ho’oponopono Vás učí…dnes změníš…zítra to vidíš…

Jde především o pochopení, porozumění, odpuštění, milování a přijetí maximální zodpovědnosti za svůj život. Technika Huny Vás učí hledat chyby a nedostatky pouze a jedině v sobě. Zní to nepříjemně? Jak já můžu za to, že mě manžel podvádí? Jak já můžu za to, že jsem dostala výpověď v práci? Jak já můžu za to, že se mi nedaří vydělat více peněz? Jak já můžu za to, že mě nikdo neposlouchá? Jak já můžu za to, že jsem už…….(doplňte co chcete)….Základem této techniky je uvědomit si, že jediný kdo za to všechno může, jsem jedině já. Ten , kdo se musí změnit, jsem já. Ten, kdo toto všechno způsobil, jsem já. To místo, odkud musím začít měnit svět, jsem já.

Ho‘oponopono používá čtyři kouzelné slůvka jako magické formulky k očištění a uvědomění si vlastního působení na vše, kolem nás. A zní:

MILUJI TĚ
OMLOUVÁM SE
ODPUSŤ MI PROSÍM
DĚKUJI

Uvedu příklad. Dostanete výpověď v práci:

Práce moje, miluji tě , mám tě ráda, za to, že jsem mohla být po určitou dobu tvoji součástí a mnohému se naučit.
Omlouvám se ti, že jsem ji nedělala dostatečně dobře.
Odpusť mi prosím, že jsem za tebe nebyla dostatečně vděčná a často se mi za tebou ani nechtělo. Viděla jsem na tobě moc chyb.
Děkuji ti, že jsem dostala dost silné ponaučení o síle vděčnosti za to, co mám . Děkuji ti, že jsem uzřela chybu v sobě a v mé přístupu k tobě.

Technika Huna – Ho’oponopono Vás dále učí šesti principům o životě a vztazích:

  • Fyzický svět je zhmotněním mých myšlenek
  • Jsou-li mé myšlenky toxické, vytvářejí toxickou realitu
  • Jsou-li mé myšlenky dokonalé, vytvářejí realitu plnou lásky a hojnosti
  • Nesu stoprocentní zodpovědnost za vytváření své skutečnosti takové , jaká je.
  • Jsem stoprocentně zodpovědná za uzdravení mých toxických myšlenek, které vytvořily mou nemocnou realitu
  • Neexistuje vnější svět. Všechno existuje jako myšlenky v mé mysli.

Miluji tuto techniku a doporučuji každému z nás podniknout tuto cestu učení poznáváním sebe sama. Váš život se stane životem bez výmluv a bez hledání zbytečných důvodů , proč nám život nefunguje. Místo toho naleznete způsob , jak si život užít v plnohodnotném zdraví, lásce a bohatství. Naučíte se několik zajímavých technik cvičení vlastní mysle, poodhalíte délku a význam vlastní životní osy a pochopíte svůj velký božský potenciál.