​Posvátná spiritualita dospělých a dětí-zasvěcení

Nenechte se mýlit tělem. Je to schránka z pozlátek, která má často ukrýt , co se pod tímto pozlátkem ukrývá. Někdo nosí pod černým pláštěm plný vrásek a nehezkého oblečení hotový poklad. Duši čistou jako křišťál a srdce plné lásky a upřímnosti.
Jiní pod pláštěm z hedvábí , plný krásných pozlátek a třpytek schovávají srdce z kamene, duši propůjčenou samotnému ďáblu a charakter tyrana. Jak ale poznat ty pravé pro nás? Jak se nezklamat? Jak se předem vyhnout těmto životním katastrofám?
Všichni máme v sobě přirozenou lidskou intuici, spirituální kompas, vesmírné vedení, které zvířata využívají denně k přežití. Jak pozná srnka, že je jí vlk nepřítelem? Jak pozná medvěd svého nepřítele? Jak pozná dítě svého nepřítele?
Nikdo z nich neumí mluvit. Využívají posvátnou intuici. Využívají sílu spirituálního ducha. Vycítí hrozbu a nebezpečí. Zvířata nenavštěvují školu, kde jim paní učitelka vysvětlovala druh po druhu, který je pro ně hrozbou. Stejně tak jako dítě. Často rodiče sami nevědí, komu své dítě svěřují do rukou. Ale děťátka to cítí. Buď spustí neutišitelný pláč, nebo úsměv od ucha k uchu. Zvířata se chovají stejně. Jenom dospělý jedinec pozapomněl tuto přirozenou vlastnost využívat, trénovat a stát se tak neohroženým druhem ve společnosti.
Ti z nás, kteří tyto schopností trénují a ctí jsou tzv. Krásní lidé. Jsou krásní tělem, neboť jejich tělo je v harmonii. Jsou krásní duší, jsou krásní srdcem, neboť ho beze strachu využívají. Ve společnosti těchto lidí máte velkou touhu je obejmout, dotknout se jich, být jim na blízku. Jsou to velmi úspěšní a srdeční lidé. Vědí, že logika je omezená a nedokáže vše vysvětlit. Duch je větší a vysvětlení nepotřebuje. Duch prostě VÍ.
Spiritualita je pro mě základem mého života, základem mého dne, základem mé práce, základem mé výchovy dětí, základem mého manželství. Jen spirituálně vyrovnaný člověk je dobrým partnerem, manželem, rodičem a přítelem.

KURZ SPIRITUALITY
1. STUPEŇ 3400 KČ
2. STUPEŇ 5800 KČ
3. STUPEŇ 8900 KČ
VŠE UKONČENO ZASVĚCOVACÍM RITUÁLEM ZASVĚCENÍ VE SPIRITUÁLNÍ BYTOST

Dětská spiritualita
Vzhledem k tomu, že jsem já sama maminkou dvou krásných dětí, uvědomuji si dnes a denně jejich obrovský potenciál a jemnost její duše. Už v době mého těhotenství jsem nic nenechávala náhodě a se svými dětmi jsem velmi aktivně dle určitých cvičení a meditací, byla neustále v kontaktu. Aktivně jsem se podílela na jejich osobnosti a upevňovala jsem náš vzájemný vztah a důvěru.

Zamyslete se. Všechny maminky víme, že pokud je naše prenatální období neklidné a plné stresu, narodí se nám uplakané a nervózní miminko. Co se ale stane, pokud bude naše prenatální období plné lásky a vědomé komunikace s naším plodem pod srdíčkem? Ano, narodí se nám děťátko s maximální důvěrou a láskou. Porod bude lehký, bez komplikací a vzájemně si tento okamžik užijete.

V okamžiku narození děťátka lze vyhotovit jeho lunární Astro horoskop dle času, jména a dne jeho příchodu na svět. Tyto data jsou nám pevně dané a proto je jeho rozbor platný po celý život. Lunární horoskop nám ukáže jeho povahové rysy, talenty, předpoklady, fáze měsíce a jeho vliv na náš život, které období měsíce bude pro nás vhodné pro investice, změny, nakupování či diety. Se kterým znamením máme největší předpoklad ke vzájemnému partnerskému nebo obchodnímu úspěchu. Tento lunární horoskop lze vypracovat kdykoliv během našeho života.

Dětičky navíc rozdělujeme podle jejich povahových rysů , stravovacích návyků a jiných dovedností na děti:

  • indigové
  • duhové
  • křišťálové

Každé děťátko je specifické a vyžaduje individuální přístup. Pokud rodiče vezmou rodičovství na lehkou váhu, bude jejich cesta mateřstvím podobná spíše krocení divé zvěře, než-li milujícím rodičům. Je důležité zmínit, že nemoci dětí jsou také nevyléčenou karmou otce a matky. Vše souvisí se vším. To, že to budete popírat ještě neznamená, že tomu tak u Vás nebude.

 

  • dětský lunární horoskop
  • čtení z dětské ruky
  • emoční masáž dětí
  • dětský tarot
  • karma dětí
  • nemoci dětí a jejich charakter

Každé děťátko je specifické a vyžaduje individuální přístup. Pokud rodiče vezmou rodičovství na lehkou váhu, bude jejich cesta mateřstvím podobná spíše krocení divé zvěře, než-li milujícím rodičům. Je důležité zmínit, že nemoci dětí jsou také nevyléčenou karmou otce a matky. Vše souvisí se vším. To, že to budete popírat ještě neznamená, že tomu tak u Vás nebude.