Změna musí začít v mysli a pak se ukáže i na váze

 

Každá z nás si přeje dokonalou , krásnou postavu a zhubnout pár kilo patří mezi naše nejčastější touhy a sny. Neříkejme tomu předsevzetí. Toto slovo má v dnešní době již tak slabou energii, stejně jako láska a zdraví. Lidé těmito slovy plýtvají a jejich skutečný obsah a sílu poznají až v okamžiku, když o lásku nebo zdraví přijdou. Stejně tak, jako když porušíme naše předsevzetí. Problém každé diety spočívá v její dodržování a především v té správné volbě diety. Ale která nám sedne? Která je pro nás ta pravá? Jestli jste typické dietářky, jako jsem byla po celý svůj život i já, tak už jste vyzkoušely od krabičkové, atkinosově , tukožroutské, mléčné diety diety Rajko kolečka,diety modelek atd…. úplně všechno. Ale co takto poslouchat své vlastní tělo?
Co vyzkoušet ZMĚNU a nechat jednou promluvit vaše tělo skrze jeho energie? BALÍČEK NADĚJE – NECHTE SVÉ TĚLO PROMLUVIT je speciální motivační balíček karet, který se stane vašim osobním trenérem v mnoha oblastech vašeho života. Chcete-li hubnout, rozdělte balíček naděje na karty stravovací a každé ráno si vytáhněte pouze jednu kartu. Pokyny na váš den si přečtete v kartě.Každý den bude překvapením, každý den se stane vaší výzvou. Tělo k vám promlouvá skrze vaší energii. Jako letitá kartářka vím, jak karty pracují a proto jsem vytvořila naprosto revoluční karty, které se stanou vašim denním průvodcem v oblastech stravování, splnění snů, fyzické kondice i zdraví. Vyzkoušeli jste v životě žít dle mnoha návodů a rad, ale co jednou vyzkoušet důvěřovat vlastnímu tělu? Nechte se vést tím, kdo vás zná nejlépe a výsledky budou okouzlující . Objednejte si svůj vlastní BALÍČEK NADĚJE-NECHTE SVÉ TĚLO PROMLUVIT zažijte konečně úspěch, který patří jenom vám. Objevte vlastní dokonalost i moudrost vlastní bytosti.
Balíček Naděje 329,-Kč

CENA KURZU (možnost i ONLINE) 4 týdny /8 lekcí 3200 Kč + Balíček naděje zdarma!

objednávejte na https://www.katarinasegati.com/balicek-nadeje-nechte-sve-telo-promluvit/ MOŽNO OBJEDNAT I V ANGLICKÉ VERZI

INTERNETOVÉ E-MAILOVÉ TERAPIE

Nabídka internetových e-mailových terapií  k jakékoliv vaší problematice. Soukromě, beze jmen, v naprostém soukromí a intimitě. Ať už vás trápí cokoliv, vše je řešitelné. Věřte mi, že každý problém, i ten váš, tady před vámi někdo řešil a zanechal po sobě stopu. Nabízím Vám proto šesti týdenní internetovou terapii. Povedu Vás, vyslechnu vás, naučíme se spolu situace řešit a zvládat. Cena terapie činí 8750 Kč. Jak moc tě tvoje trápení zužuje? Může to přestat. Můžeš to zastavit. Vítám tě

INTERNET E-MAIL THERAPIES

Offer Internet e-mail therapies to any of your issues. Privately, without names, in complete privacy and intimacy. Whatever bothers you, everything is solvable. Believe me, every problem, even yours, has been solved in front of you and left behind. I therefore offer you six-week internet therapy. I will lead you, I will listen to you, we will learn how to solve and manage situations together. The price of therapy is 350 EURO. How much does your affliction narrow you? It can stop. You can stop it. Welcome

Kurz SLOVO JAKO MAGIE, SLOVO JAKO MANIPULAČNÍ TECHNIKA

V dnešní době různých emontikonů, lajků,obrázků, které komunikují za nás , se přirozeně vytrácí síla slova a umění komunikace. Lidé se velmi rychle nechají ovlivnit, nedokážou argumentovat a komunikaci se poté přirozeně vyhýbají. Pak tady máme druhou stranu mince a tím jsou lidé, kteří postavili svůj úspěch právě na daru řeči a umění komunikovat. Ať už patříte do kterékoliv skupinky, KOMUNIKACE, je základem a matkou všech nejen úspěchů, ale i životních proher a rozvodů či nedorozumění. Je to stavební kámen vašeho života. nechcete se více bát říct si svůj názor? Chcete se naučit říkat NE a ještě u toho vypadat diplomaticky a inteligentně, nechcete se bát vyjádřit své city nebo nabídnout někomu váš produkt? Pak vám svůj kurz Slovo jako magie vřele doporučuji.Cena kurzu činí 6400 Kč , probíhá osobně nebo formou skypu celkem 16 hodin komunikačního tréninku.Těším se na vás

Kurz   JAK VYHNAT DÉMONY Z MÉ HLAVY

 

Každý z nás se během svého života potýkáme s pocitem silné pochybnosti o sobě samém. V hlavě nám probíhá hotová válka emocí a pocitů .Slyšíme temné hlasy, které nám podlamují vlastní sebedůvěru a zpochybňují každý nás krok. Připadáte si už jako blázen a začínáte pochybovat o svém vlastním zdravém rozumu. Proto začnete dávat na rady druhých a váš život je najednou odrazem všeho, jenom ne vás. Upadáte do deprese, smutku, přejídáte se, pláčete, kouříte, nespíte, křičíte. Z milující bytosti toužící po normálním životě se stává lidská bestie s voláním o pomoc. Jak z toho ven? 3-4 hodiný kurz, na téma JAK VYHNAT DÉMONY Z MÉ HLAVY  je tady pro vás kdykoliv po objednání formou skypu, nebo osobně v mé kanceláři ve Slavičíně. Cena kurzu 2200 Kč.Kurz může být individuální nebo ve skupinkách. Respektuji Váš pocit soukromí, nebo naopak potřebu kurz ještě s někým sdílet. poprosím ale, do jedné skupinky maximélně 5 uchazečů.

 

Prosionální poradce na manželství, partnerství a mezilidské vztahy

 

Láska a vztahy jsou již po tisíce let metlou života. Kvůli ženám byly války, pořádaly se turnaje na život a na smrt. Dnešní moderní doba sice tyto praktiky již neužívá, ale bolest, touha, vášeň, intriky, to vše se mezi námi v mezilidských vztazích objevuje pořád. jak z toho ven? Kdy je lepší vztah opustit a kdy má cenu za něj bojovat? Čím jsme sami přispěli ke krizi našeho vztahu? A co můžeme zlepšit? Jak se stát lepší milenkou, manželkou, přítelkyní? Jak se stát dokonalým milencem, manželem, mužem, o kterém ženy sní? Kde je ten klíč šťastného manželství nebo partnetsví? Má to cenu vztah za každou cenu udržovat? Odpovědi, které vám změní pohled na váš intimní a partnerský život získáte v mých kurzech.

Kurz mezilidských vztahů 3-4 hod 2600 Kč

Osobní konzultace 90 min 1490 Kč

 

KURZ VÝKLADU Z TAROTOVÝCH KARET

Dle mé letité praxe s výkladem tarotových karet a s pořádáním mnoha kurzů , které mají naučit zájemce tyto karty vykládat jsem dospěla k jednému názoru. Na to, aby se z vás tal skutečný kartář, to prostě musíte mít v sobě. Musíte to cítit a vnímat. Můžete se naučit význam každé kartičky jako Otčenáš, ale pokud nedokážete přečíst ten příběh, které vám karty sdělují, je vám to spíše na škodu a ublížíte si. Po letech mých kurzů jsem viděla 100x jiný příběh ve stejných obrázcích. Je to energie, kterou musíte vnímat. Ale existuje jeden způsob, jak si bezpečně karty vyložit, pochopit je a pomoci si v okamžiku, kdy jste na životní křižovatce. Jaký je tento způsob a jak se to naučit se dozvíte opět v mém kurzu o délce 8 hodin (4x2hodiny). Cena kurzu 5000 Kč. Kurz je ukončen mým certifikátem jako lektorky vzdělání, pořádní kurzů pro ezoteriku a spirituální vědy.

 

Kurz JAK SI POMOCT PŘI SYNDROMU VYHOŘENÍ

 

Znáte ten pocit osobního vyhoření? Osobní stagnace a frustrace? Nic se vám nechce. Ani vstát z postele, ani dýchat ani žít. Váš život vám připadá jako utopie a životní prohra. Často máte chuť tady ani nebýt. Nepanikařte! Je to zcela přirozená reakce našeho těla a vědomí na dlouhodobou emoční zácpu a životních ran osudu. Vše se dá ale změnit a vyléčit. Jak naši úžasní moudří šamani říkají, když je nemoc je i lék. Bohužel náš farmaceutický průmysl jedná ve prospěch obchodu, nežli zdraví a mnohé léky se tají. Ale naštěstí syndrom vyhoření je stav, který vyléčit můžeme a zvládneme.Máte-li tento problém a pocit, objednejte se opět na kurz, konzultaci na toto téma. Opět délka kurzu 3-4 hodiny , cena kurzu činí 2200 Kča to buď formou skypu nebo osobně u mě v kanceláři.

 

Další kurzy naleznete v ceníčku služeb . Těším se na vás .Vaše Katarína