Koronavirus – 3.světová válka nebo záchrana světa?

Každý velký prorok dob současných nebo středověku , mluvil o 3. světové válce. Mluvili o vyhlazení světa. Mluvili o Evropě! Ať už to byl Edgar Cayce, Sibyla, Baba Vanga,…všichni se shodují v jednom. Evropa bude napadena.  Už nikdy nebude jako dříve. Lidé se zničí sami.

 

Všichni jsme to vnímali jako obezřetnost vůči migrantům, strach z Islámu a Íránu, strach z teroristů. Nepochopili jsme věštbu těchto velkých proroků. Nikdo nečekal, že to bude virus, který nás všechny ohrozí a zničit může mnohem více, než-li válka samotná.

Pojďme se na to podívat ve zkratce.

 

 • v ulicích Itálie je nasazená armáda
 • na hraničních přechodech je nasazená policie a armáda
 • maloobchody, kina, divadla, školy, zábavná centra, vše je zavřené
 • města jsou vylidněná a podobná městem duchů ze strašidelných filmů
 • lidé v panice vykupují všechny trvanlivé potraviny
 • vláda kontroluje zásobování potravin a ochranných pomůcek
 • nesmíte vycestovat za příbuznými za hranice
 • jsou zakázány bohoslužby a v některých zemích i pohřby
 • atd……

 

Nepřipomíná vám to válku? Ano, připomíná. Ale tím obrovským paradoxem je, že se lidé ničí sami. Svou nezodpovědností a neloajálností. Nepotřebujeme teroristy, nepotřebujeme vládu, nepotřebuje mít v ulicích tanky a bunkry před bombovým útokem. My lidé se s naprostou lehkostí dokážeme zničit sami. Jako naprosto nezodpovědní jedinci ničíme po léta, celá desetiletí naše zdraví i planetu. Odtud název ,,civilizační nemoci“ . To jsou nemoci, které jsme vytvořili my lidé svým nezodpovědným chováním.

 

Konečně nám země ukázala, že už toho má dost a jako to bylo vždy, i nyní bude mít poslední slovo příroda a vesmír. Mnozí vnímají tento stav bytí jako katastrofu. Já to vnímám jako záchranu .

 

Všichni se bojíme rakoviny. Svět a život s tímto onemocněním je plný omezení, plný strachu z kýchnutí, strach o budoucnost, strachu o finance =neschopnost pracovat a vydělat si, neschopnost jít ven a radovat se. Nemocnice, nebo v tom lepším případě domov, jsou jediná místa, kde tito lidé žijí a vytváří svůj život . Sní tady o uzdravení a budoucnosti, kde budou moct opět jíst bez bolesti, běhat se psem, tančit do noci, vydělávat si peníze a chodit do práce,chodit do školky nebo do školy.

Nyní máme všichni možnost ochutnat kousek z jejich každodenního života, který u nich netrvá týden nebo měsíc. Ale léta! Tyto nemocné dětičky jsou doma a rodiče jim věnují každou vteřinu jejich času.Nemocní rodiče se dívají na své děti a srdce jim jde puknout strachy, že je opustí předčasně.  BUĎTE VDĚČNÍ ZA SVÉ ZDRAVÍ! Nenaříkejte a važte si všeho, co se vám dostává. Protože pro mnohé je tento náš aktuální stav denní chleba a víte co? PŘESTO JSOU ONI TI ŠŤASTNÍ, oni se usmívají, oni dávají naději, oni vidí svoji budoucnost v krásných barvách, oni si uvědomují co bylo špatně a přesto, že jsou unavení, usměji se a řeknou vám, TO BUDE DOBRÉ. Jste mí hrdinové!

 

 

Naše mládež nezná slovo zodpovědnost a nedostatek. Komunismus nepamatují. Neví co je to mít něco zakázáno. Jediní, kdo jim něco kdy zakázal byli rodiče, a i tam respekt chyběl. Teď jsme v úžasné nové situaci. Máme příležitost našim dětem ukázat svět jaký byl, ukázat svět, který byl pro nás léta realitou. Nyní jim můžeme vysvětlit, proč jim opakujeme VAŽTE SI CO MÁTE!

My všichni stojíme na pokraji nové budoucnosti, kde zákeřnost a intriky nebudou mít místo. Většina lidí bude potřebovat pomoct. Rozhlédněte se !

 

 • Má vám kdo pomoct?
 • Máte přátelé?
 • Máte zázemí?
 • Co jste za ta léta vybudovali?
 • Co skutečně nyní potřebujete ?

 

Zamyslete se nad tím, co jste vytvořili . jaké máte vztahy? Jaké máte zájmy? V dnešním světě plným odpadů a nezodpovědnosti se bakteriím a virům daří jedna báseň.

 

Koronavirus nás všechny přišel zachránit! Válku jsme si vytvořili sami. Buďme k sobě solidární, milí , vstřícní, oprašme svá srdce a pusťme do nich lásku. To není ostuda, to je život! Pomáhejme si bez nároku na vrácení. Lidé vám totiž dlouho nebudou mít z čeho vrátit. Neposmívejme se druhým, nekritizujme, protože zítra toho člověka můžete potřebovat.

Chovejme se zodpovědně, přece 14-30 dní sezení doma nám nemůže zničit život! A pokud mi nyní oponujete, že to není pravda, že vás to zničí, pak vám odpovídám: ZAHOĎTE TAKOVÝ ŽIVOT! Jelikož byl pro vás přítěží a nebyl pro vás oporou a stabilitou. Začněte jinak, začněte znovu. Přece když léta něco buduji, nemůže mi to 14 dní pracovní neschopnosti zničit! Pravdou je, že lidé žijí zbytečně moc na dluh. Co všechno jste nyní ochotni prodat, jen aby jste zachránili svoji pracovní pozici? Lidé se na fb chlubí, co všechno mají, kde všude byli , co všechno se nakoupili,……kde je nyní to jejich bohatství?

 

Přiznejme si prohru, koronavirus nás přišel zachránit dřív, než se úplně zničíme sami. Jsme ve válce? Ano, jsme. Ale ve vlastní válce! Proroctví je naplněno. Evropa je v ohrožení . A svět se skutečně rozdělí na dva tábory. Člověk bez srdce, morálky a vlídnosti bude stejně jako kdysi žít sám na okraji společnosti. A proč? Lidé mají bolesti už v životě dost! A ten, kdo zvládne boj s koronavirem=boj sám se sebou , zvládne boj i s vámi.

S láskou a ctí všeho laskavého ve vás , vás zdraví vaše Katarína Segati

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *