Nikdy není nevhodný okamžik pro to, někoho potěšit dárkem. Obdarovat někoho z lásky, z úcty nebo projevu vděčnosti patří mezi nejlaskavější projevy lidskosti. Obzvláště v tuto velmi náročnou dobu je obdarování druhého přímo žádoucí. A co teprve , když svým dárkem říkáte: daruji ti klid a porozumění, pochopení, možnost se opět postavit na nohy, naučit se uvolnit , pohlédnout do tvé budoucnosti a na chvíli zapomenout na své starosti?! Tímto neobyčejným dárkem říkáte: Záleží mi na tvém klidu a odpočinku.Záleží mi na tvém životě. Záleží mi na tobě. Mám tě rád/a.
Dárek, kterým nikdo z nás nikdy nic nepokazí , a obdarovaný mnohé získá. Dárkové poukazy Kataríny Segati . Autorky, spisovatelky, meditačního kouče a lektorky osobního rozvoje.
Minimální hodnota poukazu činí 600 Kč.Poukaz lze využít na kteroukoliv z uvedených služeb, případně si můžete vybranou službu také doplatit.

A nyní to nejlepší !
Při zakoupení poukazu nad 2000 ,-Kč získáte jako dárek zdarma osobní pracovní knihu Život mezi otázkou a odpovědí v hodnotě 289,-Kč a při nákupu nad 3000 ,-Kč získáte ke knize ještě dárek balíček motivačních karet Balíček Naděje – Nechte své tělo promluvit v hodnotě 329 ,- Kč.
Dárkové poukazy lze zakoupit i ve vánoční verzi.

Dárkové poukazy objednávejte na emailu uvedeném v kontaktech. V případě zájmu o zakoupení osobní pracovní knihy nebo motivačního balíčku karet můžete využít objednávkový formulář tady na webu v sekci Produkty, nebo také prostřednictvím všech internetových knihkupectví na Slovensku i v Čechách.

Těším se na Vás a děkuji za Vaši srdečnost a upřímný zájem o životy svých blízkých. Zakoupením poukazů se aktivně podílíte na zlepšení kvality jejich života a za to Vám patří nejen úcta, ale i mé srdečné poděkování. Katarína