COVID +19 : Nejvyšší čas začít s magickou vizualizací

Není vhodnějšího dne, není vhodnější chvíle otevřít se síle myšlenky a vizualizace. Mnozí vědí, o čem mluví. Doslova si troufám říct, že většina lidí toto slovní spojení už někdy slyšela.

Mnozí sílu myšlenky a vizualizace využívají dnes a denně s fantastickými výsledky. Mění tímto způsobem svět svých snů v realitu a radost.

 

Přesto, že je síla vizualizace vědecky prokázána a její výsledky jsou měřitelné, pořád se potýkám s řadou odpůrců, kteří tvrdí, že jsou to jen čáry-máry a spoléhají na svou logiku. Logiku, která je omezená na základě informací, které ji vložíme studiem nebo zkušeností. Naše vize jsou ale neomezené.

 

Nemusíte tomu věřit, můžete se samozřejmě utápět ve sledu těch nepříjemných událostí. Anebo vezmete celou situaci do vlastních rukou. Toxické tělo má toxické myšlenky a toxické myšlenky vytvářejí toxický svět. Není to snad vidět všude kolem nás v dostatečné míře? Více důkazů snad není třeba. Tak pojďme, pojďme to společně zkusit. Jestli vám to změní pocity v srdci alespoň na pár minut, pak výborně! Zvládli jste přesvědčit sami sebe a to navzdory všemu.

 

Nyní si všichni snad uvědomujeme, že pokud se něco nezmění, pak logicky, tento stav bude nadále jen více omezující. Nejsme přece malé děti, které potřebují něčí dohled a domácí vězení nařízené vládou, jejichž kroky plně respektuji . Jsme uvědomělí a všichni se určitě rádi připojíme k uzdravení naší země . A jak?

Pomocí vizualizace. Jak správně vizualizovat? A co si máte vlastně představovat?

 

  • Žádné boje s COVID 19
  • Žádné město v karanténě s rouškou na obličeji
  • Žádnou smutnou a deprimující budoucnost
  • Žádné strachy o zaměstnání a finance

Tímto způsobem bychom celou situaci jenom posílili, a to tím nejhorším způsobem. Naše mysl nám vytváří náš zítřek. Vše, na co myslíte, co prožíváte, co cítíte se stává součástí vašich životů. Věděl to již Aristoteles i Platón. Nejúspěšnější lidé světa využívají sílu vizualizace každou chvíli, , každou minutkou svého bytí a nyní nastal čas i u vás se to naučit a vyzkoušet.

 

Může vám to ublížit? V žádném případě! Může vám to pomoci? ROZHODNĚ ANO. Vizualizací si ubližujete pouze pokud o sobě, o světě o životě smýšlíte negativně a s pochybnostmi. Sílu energie využíváte sami proti sobě. Ubližujete si. Nyní se spolu ale zaměříme na vizualizaci pozitivní. Můžeme?

 

Tak se pohodlně posaďte, nebo si lehněte. Mysl ale lépe vnímá v sedě.

Zavřete si oči

Dýchejte pomalounku po dobu 10 vteřin, na 4 vteřiny nedýchejte a nyní pomalu vydechněte

Zopakujte alespoň 4x

A nyní si představte: Ráno se probouzíte, venku je krásné počasí, svítí slunce. Vy jdete do práce. Nikde žádný shon. Lidé jsou usměvavý a spokojení. Regály v obchodech jsou plné. Těšíte se na odpoledne, budete si plánovat svoji blížící se letní dovolenou. Všude kolem vás je všechno v pořádku. Na účtě máte dostatek peněz, zdravotně jste v perfektní kondici. Nic vás neobtěžuje, neomezuje. Všechno kolem vás je dokonalé v souladu s vašimi plány. COVID 19 je už jenom vzpomínkou. Jste mu vděční. Mnohé věci se zlepšily k lepšímu. Nyní už je všechno v pořádku. Státy otevřely své hranice a my máme opět volnost pohybu. Všechno je skvělé. JAKÝ MÁTE POCIT? CÍTÍTE RADOST? JSTE DOJATÍ? Výborně! Procvičujte tuto sílu vizualizace několikrát denně a věřte, brzy se nám všem tato vize stane skutečností.

 

Budu vám vděčná, když se o své zkušenosti s vizualizací na uzdravení naší země podělíte i se mnou ve zprávách nebo v komentářích.

S respektem a úctou k vám všem vaše Katarína Segati

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *